MAVERA CITY HAKKINDA

        İnşaat alanında Türkiye’ye getirdiği yeniliklerle prestij kazanan Topuzlar Yapı, Mavera Konutları Projesinden sonra farklı büyük bir projeye imza atıyor. Topuzlar Yapı konutta yaşam standartlarınızı üst seviyeye taşıyan konforlu modern Güvenli yaşam alanlarının inşaası için sektörün ileri gelen firmaları arasında parlayan bir yıldız haline gelmiştir. Topuzlar Yapı insanımızın daha huzurlu bir yaşam alanlarına sahip olması için tabiata ve çevreye duyarlı konutlar inşaa etmektedir. Topuzlar yapı her anınızı huzurla yaşayabileceğiniz "Mavera City" de Ferah konforlu bir yaşam için keyifli, huzurlu, güvenli olmak üzere önceki projelerimizde olduğu gibi 5 yıldız konforunda bir yaşam vaad ediyoruz.
        Elit Bir Yaşam
       Sevdiklerinizle günün her saatinde huzuru tadabileceğiniz bir mekan...
Hayatın yorucu temposundan uzaklaşıp ruhunuzu arındırabileceğiniz bir yaşam alanı... Bir ömür geçirebileceğiniz güzel anlar… Günlük alışkanlıklarımızdan vazgeçmeden sizi yepyeni bir boyuta taşıyacak enerji dolu pozitif mekanlar...
        Esenyurt’a 5.000 metrekare alan üzerinde, 8 bloklu bir Butik projesi olarak yükselen Mavera City; 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daire seçenekleri, şehir yaşamının modern ayrıcalıkları, siz ve çocuklarınızın ihtiyaçlarına cevap veren sosyal alanları ile ailenize mutluluk, yaşamınıza ayrıcalık katacak.
       Consept; Aile konut projesine uygun olup, 1+0 ve 1+1 daire seçenekleri bulunmamaktadır.
Mavera City;
Başlangıç tarihi, 10.06.2015
Teslim tarihi, 30.09.2016